Gemini-alarm

header

Výhradní dovozce pro Českou republiku:
2Invest
Jaroslav Štefek - Gemini
nám. Republiky 15
614 00 Brno
tel./fax: +420 545 211 068
mobil: +420 545 211 068
email: info@gemini-alarm.cz
Společnost GEMINI
Díky svému více než třicetiletému působení v oblasti zabezpečení vozidel se Gemini řadí mezi špičkové výrobce alarmů pro automobily, motocykly a pro zabezpečení objektů.
Zárukou kvality je výroba veškerých produktů v Evropě, v italské Varese, kde je zároveň umístěno i sídlo společnosti. Alarmy Gemini je však možné zakoupit na všech významných světových trzích - firma exportuje zabezpečovací systémy do více než čtyřiceti zemí po celém světě.

Certifikáty a homologace
Gemini je držitelem certifikátu ISO 9001-2000 a vyráběné produkty splňují nejen požadavky povinných evropských homologací, ale i normy nejdůležitějších evropských národních asociací pojišťoven: Thatcham (VB), SRA (Francie), SCM (Holandsko), PIMOT (Polsko).

Satelitní ochrana vozidel
Na základě výsledků mnoha vlastních studií společnost Gemini vyvinula řadu GTRACK-nabídku nejnovějších satelitních systémů pro zabezpečení a správu vozidel. Systém GTRACK může být řízen buď prostřednictvím webového rozhraní nebo pomocí aplikace GTRACK View - přehledného a snadno ovladatelného programu pro správu vozidel či vozového parku. Jednotlivé modely systému GTRACK se liší různým stupněm flexibility a nabídkou doprovodných služeb. Všechny však mají společné ovládání a snadnou instalaci. Satelitní alarmy GTRACK v současnosti patří mezi nejkomplexnější a nejspolehlivější systémy ochrany vozidel na trhu.
blackbox blackbox Záznamová duální GPS kamera.
autoalarmy autoalarmy Novinky na našem trhu!!! Modulární alarm určený k propojení s originální CAN BUS sběrnicí 933. Před napojením jednotky je nutné v seznamu dat vyhledat příslušný kód. Programování se provádí jednoduchým způsobem přímo na jednotce tlačítkem dle návodu. Výhodou tohoto zařízení je, že si montážní střediska nemusí objednávat jednotku na konkrétní značku vozidla, ale dle potřeby si ji naprogramují sama.
Nový modulární alarm 931R12 je stejný jako 933 a je také určený pro velice snadnou montáž k automobilům s originálním dálkovým ovládáním. Tento ovladač navíc umožňuje ovládání centrálního zamykání vozidla včetně aktivace a deaktvica alarmu gemini ovladačem i originálním ovladačem současně.
Z další nabídky vybíráme:
dálkové ovládání 839N určené především pro vozidla na 24V. Alarm 863/862 rovněž určený pro 12V-24V se čtyřkanálovými ovladači. Mezi další modulární alarmy patří 823, který je určen pro vozy s originálními dálkovými ovladači centrálního zamykání vozidla.
motoalarmy motoalarmy Motoalarm 7852E je vybaven dvěma ovladači s plovoucím kódem s možností zabudování do klíče KITRK, imobilizérem, pamětí příčiny alarmu se signalizací LED diodou, výstupem pro blinkry, otřesovým snímačem, funkcí 'panika', volitelným zvukovou signalizací při aktivaci a deaktivaci alarmu, pasivní aktivací, protiúnosovou funkcí a předběžným alarmem. K výbavě alarmu patří také siréna, u modelu 7354W1 se záložním zdrojem a dvěma elektronickými klíči.
imobilizéry imobilizéry Imobilizér 5079GE je určen pro vozidla s napájením 12-24V, blokuje dva okruhy s proudovým zatížením 30A a je ovládán elektronickým zásuvným klíčem s velmi vysokým počtem kombinací.


dálková ovládání dálková ovládání Dálková ovládání centrálního zamykání jsou standartně vybavena dvěma ovladači s plovoucím kódem a možností připojení na centrální zamykání dveří ovládaným kladným nebo záporným signálem. Samozřejmostí je výstup na LED a blinkry a komfortní funkce. Dálkové ovladače je možno zabudovat do klíče KITRK.
Oproti dálkovému ovládání 6139RC umožňuje 839N připojení k napájení 24V.
Novinkou v letošní nabídce je multifunkční dálkové ovládání AC120, které pracuje až se 120 dvoukanálovými a čtyřkanálovými ovladači. Využít lze např. k dálkovému ovládání alarmu, garážových vrat, osvětlení příjezdové cesty apod.
GSM systém satelitní systém Komunikační jednotka PAGER7570 přenáší po síti GSM Vašeho mobilního telefonu poplachové informace. Snadno instalovatelný a kompaktní GSM PAGER je vybaven dvěma vstupy pro alarm s kladným a záporným ovládáním a dvěma typy signalizace ALARM a POMOC. Posílá SMS až na tři telefonní čísla a na první číslo v seznamu volá. V případě potřeby automaticky zablokuje vozidlo.
parkovací systém parkovací systém Senzor pro snadné parkování 7914 se signalizací vzdálenosti předmětů od zadního nárazníku vyniká svou spolehlivostí a jednoduchostí montáže bez jakéhokoli nastavování. Automaticky se spouští při zařazení zpátečky a přerušovaným tónem upozorňuje na blížící se překážku za vozidlem.sirény sirény Všechny autoalarmy lze připojit k originálnímu klaksonu vozidla. Pro zvýšení bezpečnosti a odlišení alarmu od troubení vozidel na silnici je v nabídce několik sirén. Od nejmenší mikrosirény 1147GE , která se hodí pro zvýšení účinnosti houkání uvnitř vozidla, přes sirénu 7025GE až po 7125TNC s vlastním napájením a záložním zdrojem pro případ odpojení autobaterie. Zvláštní případ je siréna 1148GE, která slouží k signalizaci aktivace a deaktivace alarmu.
senzory senzory K zvýšení bezpečnosti vozidel jsou určeny zvláštní přídavné senzory, které lze jednoduše připojit na volný vstup autoalarmu. Přídavný ultrazvukový senzor 5123GE detekuje pohyb ve vozidle nebo v oddělené nástavbě pick-upů a dodávkových vozů. Prostorové mikrovlné čidlo 7059GE je určeno k ochraně otevřených vozů, např. kabrioletů a nákladních prostorů dodávek. Velice účinnou ochranu proti natažení na odtahové vozidlo nebo odcizení drahých litých kol poskytuje náklonové čidlo 7530GE a otřesové čidlo 7410GE. Zvuk rozbíjejícího se skla bezpečně rozpozná senzor tříštění skla 4320GE. Nový magnetický bezdrátový senzor 7507 je určený k ochraně prostorů a zboží uvnitř. Spolupracuje s autoalarmy řady 7500 a výš.
doplňkové moduly doplňkové moduly Ke zvýšení komfortu slouží následující doplňky:
Modul automatického zavírání oken 2343GE a 2344GE pro čtyři resp. dvě okna dovře automaticky elektricky ovládaná okna vozidla při každé aktivaci alarmu. Pokud má vozidlo i elektricky ovládáné střešní okno, lze elegantně využít modul 2346U-GE, který plní stejnou funkci jako předchozí dva moduly.
Modul 6539GE je určen k ovládání centrálního zamykání dveří nákladového prostoru užitkových vozidel.
centrální zamykání centrální zamykání Málokdo si dnes dokáže představit vozidlo bez centrálního zamykaní, ke kterému lze připojit jakýkoli autoalarm a pohodlně zamykat a odemykat vůz spolu s aktivací a deaktivací alarmu. Do vozidel, která nejsou vybavena tímto systémem lze namontovat centrální zamykání 6239.02K12 pro dvě dveře a 6239.02K13 pro čtyři dveře vč. dálkového ovládání.
radio-klíč radio-klíč Dálková ovládání všech typů autoalarmů, motoalarmů a dálkových ovládání centrálního zamykaní lze nyní vložit přímo do klíče od vozu. Klíče jsou k dispozici v několika barvách.